0225001.HXP
מק"ט מוצר של DigiKey
F2452-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0225001.HXP
תיאור
FUSE GLASS 1A 250VAC 125VDC 2AG
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 A 250 V AC 125 V נתיך DC מחסנית, זכוכית מחייב מחזק 2AG, 5 מ"מ × 15 מ"מ
קטגוריה
מתח נקוב - DC
יצרן
זמן תגובה
ניתוק מהיר
סדרה
מארז‏ / תיבה
אריזה
בתפזורת
זרם ניתוק @ מתח נקוב
35AAC, 10kA DC
סטטוס החלק
פעיל
I²t התכה
2.22
סוג ההרכבה
מחייב מחזק
סוכנות הרשאות
CE, CSA, PSE, UL
סוג נתיך
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
דירוג זרם (אמפר)
גודל / מידה
קוטר 0.177‏ אינץ' x‏ אורך 0.570‏ אינץ' (14.48‏ מ"מ x‏ 4.50‏ מ"מ)
מתח נקוב - AC
250 V
התנגדות קרה DC
0.1027 Ohms