0225003.HXP
מק"ט מוצר של DigiKey
F2454-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0225003.HXP
תיאור
FUSE GLASS 3A 250VAC 125VDC 2AG
תיאור מפורט
3 A 250 V AC 125 V נתיך DC מחסנית, זכוכית מחייב מחזק 2AG, 5 מ"מ × 15 מ"מ
זרם ניתוק @ מתח נקוב
100AAC, 10kA DC
I²t התכה
4.62
סוכנות הרשאות
CE, CSA, PSE, UL
סוג נתיך
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
מתח נקוב - AC
250 V
התנגדות קרה DC
0.0317 Ohms