0235.250MXP
מק"ט מוצר של DigiKey
F4716-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0235.250MXP
תיאור
FUSE GLASS 250MA 250VAC 5X20MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
250 mA 250 V AC נתיך DC מחסנית, זכוכית מחייב מחזק 5 מ"מ × 20 מ"מ
קטגוריה
זמן תגובה
ניתוק מהיר
יצרן
מארז‏ / תיבה
סדרה
זרם ניתוק @ מתח נקוב
35A
אריזה
בתפזורת
I²t התכה
0.0166
סטטוס החלק
פעיל
סוכנות הרשאות
CE, CSA, KC, UL
סוג ההרכבה
מחייב מחזק
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סוג נתיך
גודל / מידה
קוטר 0.205‏ אינץ' x‏ אורך 0.787‏ אינץ' (20.00‏ מ"מ x‏ 5.20‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
התנגדות קרה DC
2.25 Ohms
מתח נקוב - AC
250 V