025102.5MXL
מק"ט מוצר של DigiKey
F2321-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
025102.5MXL
תיאור
FUSE BRD MNT 2.5A 125VAC/VDC AXL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2.5 A 125 V AC 125 V נתיך DC הרכבה בלוח (לא כולל תצורת מחסנית) חור מעבר אקסיאלי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
025102.5MXL דגמים
קטגוריה
מתח נקוב - DC
יצרן
זמן תגובה
ניתוק מהיר
סדרה
מארז‏ / תיבה
אריזה
בתפזורת
זרם ניתוק @ מתח נקוב
50A AC, 300A DC
סטטוס החלק
פעיל
I²t התכה
0.721
סוג ההרכבה
חור מעבר
סוכנות הרשאות
CCC, CSA, cURus, PSE, TUV
סוג נתיך
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
דירוג זרם (אמפר)
גודל / מידה
קוטר 0.110‏ אינץ' x‏ אורך 0.280‏ אינץ' (7.11‏ מ"מ x‏ 2.80‏ מ"מ)
מתח נקוב - AC
125 V
התנגדות קרה DC
0.036 Ohms