028707.5PXS
מק"ט מוצר של DigiKey
F11907-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
028707.5PXS
תיאור
FUSE AUTO 7.5A 32VDC BLADE ATO
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
7.5 A AC 32 V נתיך DC לרכב מחייב מחזק להב, ATO/ATC
קטגוריה
מתח נקוב - DC
יצרן
מארז‏ / תיבה
סדרה
זרם ניתוק @ מתח נקוב
1kA
אריזה
בתפזורת
I²t התכה
60.0
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סוג ההרכבה
מחייב מחזק
צבע
חום
סוג נתיך
גודל / מידה
אורך 0.752 אינץ' ‏x‏ רוחב 0.201 אינץ'‏ x‏ גובה 0.484 אינץ'‏ (19.10‏ מ"מ x‏ 5.10‏ מ"מ x‏ 12.30‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
התנגדות קרה DC
10.91 Ohms