0312.125HXCCP
מק"ט מוצר של DigiKey
0312.125HXCCP-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0312.125HXCCP
תיאור
FUSE GLASS 125MA 250VAC 3AB 3AG
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
125 mA 250 V AC נתיך DC מחסנית, זכוכית מחייב מחזק AB‏3‏, AG‏3‏, 1/4‏ אינץ' x‏ 1/4‏-1‏ אינץ'
קטגוריה
זמן תגובה
ניתוק מהיר
יצרן
מארז‏ / תיבה
סדרה
זרם ניתוק @ מתח נקוב
35A
אריזה
בתפזורת
I²t התכה
סטטוס החלק
פעיל
סוכנות הרשאות
CE, CSA, UL
סוג ההרכבה
מחייב מחזק
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סוג נתיך
גודל / מידה
קוטר 0.250‏ אינץ' x‏ אורך 1.250‏ אינץ' (31.75‏ מ"מ x‏ 6.35‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
התנגדות קרה DC
7.145 Ohms
מתח נקוב - AC
250 V