0312.125HXP
מק"ט מוצר של DigiKey
F2497-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0312.125HXP
תיאור
FUSE GLASS 125MA 250VAC 3AB 3AG
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
125 mA 250 V AC נתיך DC מחסנית, זכוכית מחייב מחזק AB‏3‏, AG‏3‏, 1/4‏ אינץ' x‏ 1/4‏-1‏ אינץ'
זרם ניתוק @ מתח נקוב
35A
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
התנגדות קרה DC
7.145 Ohms
מתח נקוב - AC
250 V