0312005.MXP
מק"ט מוצר של DigiKey
F1762-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0312005.MXP
תיאור
FUSE GLASS 5A 250VAC 3AB 3AG
תיאור מפורט
5 A 250 V AC נתיך DC מחסנית, זכוכית מחייב מחזק AB‏3‏, AG‏3‏, 1/4‏ אינץ' x‏ 1/4‏-1‏ אינץ'
זרם ניתוק @ מתח נקוב
200A
I²t התכה
50.0
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
התנגדות קרה DC
0.0224 Ohms
מתח נקוב - AC
250 V