031202.5HXP
מק"ט מוצר של DigiKey
F2520-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
031202.5HXP
תיאור
FUSE GLASS 2.5A 250VAC 3AB 3AG
תיאור מפורט
2.5 A 250 V AC נתיך DC מחסנית, זכוכית מחייב מחזק AB‏3‏, AG‏3‏, 1/4‏ אינץ' x‏ 1/4‏-1‏ אינץ'
זרם ניתוק @ מתח נקוב
100A
I²t התכה
9.54
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
התנגדות קרה DC
0.0513 Ohms
מתח נקוב - AC
250 V