03560012Z
03560012Z
03560012Z
מק"ט מוצר של DigiKey
F4941-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
03560012Z
תיאור
FUSE BLOCK CART 250V 15A CHASSIS
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 29
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
נתיך בלוק 15 A 600V 12 מעגלים חשמליים מחסנית הרכבה בשלדה
קטגוריה
לשימוש עם / מוצרים קשורים
AG‏3‏, 1/4‏ אינץ' x‏ 1/4‏-1‏ אינץ' (20‏-SFE‏)
יצרן
סוג נתיך
מחסנית
סדרה
סוג מחזק הנתיך
בלוק
אריזה
בתפזורת
מספר המעגלים
12
סטטוס החלק
פעיל
מתח
סוג ההרכבה
תצורת הסיומת
הדק הברגה
גודל נתיך
קוטר 0.25‏ אינץ' x‏ אורך 1.26‏ אינץ' (32‏ מ"מ x‏ 6.35‏ מ"מ)
חומר מגע
פליז קפיצי
דירוג זרם (אמפר)
15 A