0435.750KR
מק"ט מוצר של DigiKey
F1443TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
F1443CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
F1443DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0435.750KR
תיאור
FUSE BOARD MNT 750MA 32VDC 0402
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
750 mA AC 32 V נתיך DC הרכבה בלוח (לא כולל תצורת מחסנית) הרכבה משטחית 0402 (1005 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
0435.750KR דגמים
קטגוריה
זמן תגובה
ניתוק מהיר
יצרן
מארז‏ / תיבה
סדרה
זרם ניתוק @ מתח נקוב
35A
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
I²t התכה
0.012
סטטוס החלק
פעיל
סוכנות הרשאות
CSA, UL
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 90°C
סוג נתיך
גודל / מידה
אורך 0.039 אינץ' ‏x‏ רוחב 0.020 אינץ'‏ x‏ גובה 0.013 אינץ'‏ (1.00‏ מ"מ x‏ 0.51‏ מ"מ x‏ 0.33‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
התנגדות קרה DC
0.105 Ohms