04371.25WRA
מק"ט מוצר של DigiKey
F10002TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
F10002CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
F10002DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
04371.25WRA
תיאור
FUSE BRD MNT 1.25A 63VAC/VDC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1.25 A 63 V AC 63 V נתיך DC הרכבה בלוח (לא כולל תצורת מחסנית) הרכבה משטחית 1206 (3216 מטרי)
קטגוריה
מתח נקוב - DC
יצרן
זמן תגובה
ניתוק מהיר
סדרה
מארז‏ / תיבה
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם ניתוק @ מתח נקוב
50A
סטטוס החלק
פעיל
I²t התכה
0.112
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוכנות הרשאות
CSA, cURus
סוג נתיך
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
דירוג זרם (אמפר)
גודל / מידה
אורך 0.126 אינץ' ‏x‏ רוחב 0.064 אינץ'‏ x‏ גובה 0.033 אינץ'‏ (3.20‏ מ"מ x‏ 1.63‏ מ"מ x‏ 0.84‏ מ"מ)
מתח נקוב - AC
63 V