047603.5MR
מק"ט מוצר של DigiKey
F6652TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
F6652CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
F6652DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
047603.5MR
תיאור
FUSE BRD MT 3.5A 250VAC 125VDC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
3.5 A 250 V AC 125 V נתיך DC הרכבה בלוח (לא כולל תצורת מחסנית) הרכבה משטחית ‎2-SMD‏, פס עם קצה ריבועי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
047603.5MR דגמים
קטגוריה
מתח נקוב - DC
יצרן
זמן תגובה
ניתוק מהיר
סדרה
מארז‏ / תיבה
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם ניתוק @ מתח נקוב
100A AC, 300A DC
סטטוס החלק
פעיל
I²t התכה
2.356
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוכנות הרשאות
cURus
סוג נתיך
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
דירוג זרם (אמפר)
גודל / מידה
אורך 0.240 אינץ' ‏x‏ רוחב 0.106 אינץ'‏ x‏ גובה 0.106 אינץ'‏ (6.10‏ מ"מ x‏ 2.69‏ מ"מ x‏ 2.69‏ מ"מ)
מתח נקוב - AC
250 V
התנגדות קרה DC
0.0234 Ohms