047606.3MRSN
מק"ט מוצר של DigiKey
F6655TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
F6655CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
F6655DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
047606.3MRSN
תיאור
FUSE BRD MNT 6.3A 125VAC/VDC SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
6.3 A 125 V AC 125 V נתיך DC הרכבה בלוח (לא כולל תצורת מחסנית) הרכבה משטחית ‎2-SMD‏, פס עם קצה ריבועי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
047606.3MRSN דגמים
זמן תגובה
ניתוק מהיר
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם ניתוק @ מתח נקוב
100A AC, 300A DC
I²t התכה
7.5
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוכנות הרשאות
cURus
סוג נתיך
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
דירוג זרם (אמפר)
גודל / מידה
אורך 0.240 אינץ' ‏x‏ רוחב 0.106 אינץ'‏ x‏ גובה 0.106 אינץ'‏ (6.10‏ מ"מ x‏ 2.69‏ מ"מ x‏ 2.69‏ מ"מ)
מתח נקוב - AC
125 V
התנגדות קרה DC
0.0126 Ohms