0498150.TXN
מק"ט מוצר של DigiKey
0498150.TXN-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0498150.TXN
תיאור
FUSE AUTO 150A 32VDC AUTO LINK
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
150 A AC 32 V נתיך DC לרכב הרכבה בברגים קישור אוטומטי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
0498150.TXN דגמים
קטגוריה
זמן תגובה
ניתוק איטי
יצרן
מארז‏ / תיבה
סדרה
זרם ניתוק @ מתח נקוב
1kA
אריזה
בתפזורת
I²t התכה
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C