050706.3MXP
מק"ט מוצר של DigiKey
F7698-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
050706.3MXP
תיאור
FUSE CERAMIC 6.3A 650VDC SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
6.3 A AC 650 V נתיך DC מחסנית, קרמית מחייב מחזק מחסנית, לא סטנדרטי
קטגוריה
מתח נקוב - DC
יצרן
מארז‏ / תיבה
סדרה
זרם ניתוק @ מתח נקוב
150A
אריזה
בתפזורת
I²t התכה
29.0
סטטוס החלק
פעיל
סוכנות הרשאות
CE, cURus
סוג ההרכבה
מחייב מחזק
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סוג נתיך
גודל / מידה
קוטר 0.250‏ אינץ' x‏ אורך 1.250‏ אינץ' (31.75‏ מ"מ x‏ 6.35‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
התנגדות קרה DC
0.0285 Ohms