0603L175SLYR
מק"ט מוצר של DigiKey
F5778TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
F5778CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
F5778DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0603L175SLYR
תיאור
PTC RESET FUSE 6V 1.75A 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 6V 1.75 A Ih הרכבה משטחית 0603 (1608 מטרי), קעור
קטגוריה
זמן עד לניתוק
600 ms
יצרן
Littelfuse Inc.
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
5 mOhms
סדרה
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
60 mOhms
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
פולימרי
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי), קעור
מתח - מקס'
6V
גודל / מידה
אורך 0.063‏ אינץ' x‏ רוחב 0.032‏ אינץ' (1.60 מ"מ x‏ 0.80‏ מ"מ)
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
1.75 A
עובי (מרבי)
0.039‏ אינץ' (1.00‏ מ"מ)
זרם - ניתוק (It)
3.5 A
סוכנות הרשאות
cURus, TUV
זרם - מקס'
50 A