0603L175SLYR | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | PTC RESET FUSE 6V 1.75A 0603 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 13 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 6V 1.75 A Ih הרכבה משטחית 0603 (1608 מטרי), קעור |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | זמן עד לניתוק 600 ms |
יצרן Littelfuse Inc. | התנגדות - התחלתית (Ri) (Min) 5 mOhms |
סדרה | התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס') 60 mOhms |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 85°C |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
סוג פולימרי | מארז / תיבה 0603 (1608 מטרי), קעור |
מתח - מקס' 6V | גודל / מידה אורך 0.063 אינץ' x רוחב 0.032 אינץ' (1.60 מ"מ x 0.80 מ"מ) |
זרם - החזקה (Ih) (מקס') 1.75 A | עובי (מרבי) 0.039 אינץ' (1.00 מ"מ) |
זרם - ניתוק (It) 3.5 A | סוכנות הרשאות cURus, TUV |
זרם - מקס' 50 A |