088501.6DR | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | FUSE BOARD MNT 1.6A 500VDC 2SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 23 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 1.6 A AC 500 V נתיך DC הרכבה בלוח (לא כולל תצורת מחסנית) הרכבה משטחית 2-SMD, פס עם קצה ריבועי |
יצרן | מארז / תיבה |
סדרה | זרם ניתוק @ מתח נקוב 100A |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | I²t התכה 2.3 |
סטטוס החלק פעיל | סוכנות הרשאות cURus, TUV |
סוג ההרכבה הרכבה משטחית | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 85°C |
דירוג זרם (אמפר) | התנגדות קרה DC 0.0473 Ohms |