089107.5NXS
מק"ט מוצר של DigiKey
F4994-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
089107.5NXS
תיאור
FUSE AUTO 7.5A 58VDC BLADE MINI
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
7.5 A AC 58 V נתיך DC לרכב מחייב מחזק להב, זעיר (פרופיל נמוך)
קטגוריה
זמן תגובה
ניתוק מהיר
יצרן
מארז‏ / תיבה
סדרה
זרם ניתוק @ מתח נקוב
1kA
אריזה
בתפזורת
I²t התכה
53.0
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סוג ההרכבה
מחייב מחזק
צבע
חום
סוג נתיך
גודל / מידה
אורך 0.429 אינץ' ‏x‏ רוחב 0.150 אינץ'‏ x‏ גובה 0.331 אינץ'‏ (10.90‏ מ"מ x‏ 3.80‏ מ"מ x‏ 8.40‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
התנגדות קרה DC
0.0107 Ohms