0JTD050.T אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Eaton - Bussmann Electrical Division
קיים במלאי: 10
גיליון נתונים
50A 600VAC AC 300VDC נתיך DC מחסנית מחייב מחזק
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
0JTD050.T
מק"ט מוצר של DigiKey
5666-0JTD050.T-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0JTD050.T
תיאור
FUSE CARTRIDGE 50A 600VAC/300VDC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 5
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
מתח נקוב - DC
300VDC
מארז‏ / תיבה
מחסנית, לא סטנדרטי
דירוג זרם (אמפר)
50A
גודל / מידה
קוטר 1.063‏ אינץ' x‏ אורך 2.374‏ אינץ' (60.30‏ מ"מ x‏ 27.00‏ מ"מ)
מתח נקוב - AC
600VAC