0JTD100.V
מק"ט מוצר של DigiKey
5666-0JTD100.V-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0JTD100.V
תיאור
FUSE CRTRDGE 100A 600VAC/300VDC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 5
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100A 600VAC AC 300VDC נתיך DC מחסנית מחייב מחזק
קטגוריה
מתח נקוב - DC
300VDC
יצרן
Littelfuse Inc.
זמן תגובה
ניתוק איטי
סדרה
יישומים
הגנת שנאים
אריזה
בתפזורת
קבוצה
J
סטטוס החלק
פעיל
סוכנות הרשאות
CE, CSA, UL
סוג ההרכבה
מחייב מחזק
זרם ניתוק @ מתח נקוב
200kAAC, 20kA DC
סוג נתיך
מחסנית
מארז‏ / תיבה
גלילי‏, הדקי להב
דירוג זרם (אמפר)
100A
גודל / מידה
קוטר 1.126‏ אינץ' x‏ אורך 2.626‏ אינץ' (66.70‏ מ"מ x‏ 28.60‏ מ"מ)
מתח נקוב - AC
600VAC