1.5KE8.2A-B זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
YAGEO
קיים במלאי: 987
גיליון נתונים
דומים
YAGEO
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
12.1V מלחץ 125.6A Ipp TVS – דיודות חור מעבר DO-201
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
1.5KE8.2A-B
מק"ט מוצר של DigiKey
1.5KE8.2A-B-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
1.5KE8.2A-B
תיאור
TVS DIODE 7.02VWM 12.1VC DO201
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
125.6A
יצרן
הספק - מתקף שיא
1500W (1.5kW)
סדרה
הגנת קווי כוח
לא
אריזה
בתפזורת
יישומים
שימוש כללי
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
סוג
זנר (Zener)
סוג ההרכבה
חור מעבר
ערוצים חד-כיווניים
1
מארז‏ / תיבה
DO-201AA‏, DO-27‏, אקסיאלי
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
7.02V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
7.79V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
12.1V