1.5KE91CA
מק"ט מוצר של DigiKey
1.5KE91CALFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1.5KE91CALFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
1.5KE91CA
תיאור
TVS DIODE 77.8VWM 125VC DO201
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
125V מלחץ12.2A Ipp TVS – דיודות חור מעבר DO-201
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
1.5KE91CA דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
12.2A
יצרן
הספק - מתקף שיא
1500W (1.5kW)
סרט חתוך (CT)‏
יישומים
שימוש כללי
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
סוג ההרכבה
חור מעבר
מארז‏ / תיבה
DO-201AA‏, DO-27‏, אקסיאלי
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
77.8V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
86.5V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
125V