1.5SMB68CA
מק"ט מוצר של DigiKey
18-1.5SMB68CATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
18-1.5SMB68CACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
18-1.5SMB68CADKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
1.5SMB68CA
תיאור
TVS DIODE 58.1VWM 92V DO214AA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
92V מלחץ16.5A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AA (SMBJ)‎
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
16.5A
יצרן
הספק - מתקף שיא
1500W (1.5kW)
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
טלקום
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
הרכבה משטחית
ערוצים דו-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
58.1V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
64.6V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
92V