1.5SMC24CA
מק"ט מוצר של DigiKey
1.5SMC24CATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1.5SMC24CACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1.5SMC24CADKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
1.5SMC24CA
תיאור
TVS DIODE 20.5VWM 33.2V DO214AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
33.2V מלחץ45.8A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMCJ)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
1.5SMC24CA דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
45.8A
יצרן
הספק - מתקף שיא
1500W (1.5kW)
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
הרכבה משטחית
ערוצים דו-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
20.5V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
22.8V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
33.2V