1.5SMC8.2A
מק"ט מוצר של DigiKey
18-1.5SMC8.2ATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
18-1.5SMC8.2ACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
18-1.5SMC8.2ADKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
1.5SMC8.2A
תיאור
TVS DIODE 7.02VWM 12.1V DO214AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
12.1V מלחץ125.6A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMCJ)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
1.5SMC8.2A דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
125.6A
יצרן
הספק - מתקף שיא
1500W (1.5kW)
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
7.02V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
7.79V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
12.1V