1206L020/30YR
מק"ט מוצר של DigiKey
18-1206L020/30YRTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
18-1206L020/30YRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
18-1206L020/30YRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
1206L020/30YR
תיאור
PTC RESET FUSE 30V 200MA 1206
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 30V 200 mA Ih הרכבה משטחית 1206‏ (3216 מטרי), קעור
קטגוריה
זמן עד לניתוק
100 ms
יצרן
Littelfuse Inc.
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
650 mOhms
סדרה
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
2.6 Ohms
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
פולימרי
מארז‏ / תיבה
1206‏ (3216 מטרי), קעור
מתח - מקס'
30V
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.065‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 1.65‏ מ"מ)
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
200 mA
עובי (מרבי)
0.039‏ אינץ' (1.00‏ מ"מ)
זרם - ניתוק (It)
420 mA
סוכנות הרשאות
cURus, TUV
זרם - מקס'
100 A