1206L025/24YR
מק"ט מוצר של DigiKey
18-1206L025/24YRTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
18-1206L025/24YRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
18-1206L025/24YRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
1206L025/24YR
תיאור
PTC RESET FUSE 24V 250MA 1206
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 24V 250 mA Ih הרכבה משטחית 1206‏ (3216 מטרי), קעור
קטגוריה
זמן עד לניתוק
80 ms
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
550 mOhms
סדרה
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
2.3 Ohms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
מתח - מקס'
24V
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
250 mA
עובי (מרבי)
0.039‏ אינץ' (1.00‏ מ"מ)
זרם - ניתוק (It)
550 mA
זרם - מקס'
100 A