1206L050/15YR
מק"ט מוצר של DigiKey
F3733TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
F3733CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
F3733DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
1206L050/15YR
תיאור
PTC RESET FUSE 15V 500MA 1206
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 15V 500 mA Ih הרכבה משטחית 1206‏ (3216 מטרי), קעור
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
1206L050/15YR דגמים
קטגוריה
זמן עד לניתוק
100 ms
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
150 mOhms
סדרה
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
750 mOhms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
מתח - מקס'
15V
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
500 mA
עובי (מרבי)
0.030‏ אינץ' (0.75‏ מ"מ)
זרם - ניתוק (It)
1 A
זרם - מקס'
100 A