1206L110/12SLYR
מק"ט מוצר של DigiKey
F5764TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
F5764CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
F5764DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
1206L110/12SLYR
תיאור
PTC RESET FUSE 12V 1.1A 1206
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 12V 1.1 A Ih הרכבה משטחית 1206‏ (3216 מטרי), קעור
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
1206L110/12SLYR דגמים
קטגוריה
זמן עד לניתוק
300 ms
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
15 mOhms
סדרה
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
130 mOhms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
מתח - מקס'
12V
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
1.1 A
עובי (מרבי)
0.033‏ אינץ' (0.85‏ מ"מ)
זרם - ניתוק (It)
2.2 A
זרם - מקס'
50 A