1210L005/90WR
מק"ט מוצר של DigiKey
18-1210L005/90WRTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
18-1210L005/90WRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
18-1210L005/90WRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
1210L005/90WR
תיאור
1210L
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 90V 50 mA Ih הרכבה משטחית 1210‏ (3225 מטרי), קעור
קטגוריה
זמן עד לניתוק
200 ms
יצרן
Littelfuse Inc.
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
3.6 Ohms
סדרה
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
50 Ohms
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
פולימרי
מארז‏ / תיבה
1210‏ (3225 מטרי), קעור
מתח - מקס'
90V
גודל / מידה
אורך 0.127‏ אינץ' x‏ רוחב 0.101‏ אינץ' (3.22 מ"מ x‏ 2.58‏ מ"מ)
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
50 mA
עובי (מרבי)
0.049‏ אינץ' (1.25‏ מ"מ)
זרם - ניתוק (It)
150 mA
סוכנות הרשאות
cURus
זרם - מקס'
10 A