1210L050/30WR
מק"ט מוצר של DigiKey
18-1210L050/30WRTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
18-1210L050/30WRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
18-1210L050/30WRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
1210L050/30WR
תיאור
PTC RESET FUSE 30V 500MA 1210
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 30V 500 mA Ih הרכבה משטחית 1210‏ (3225 מטרי), קעור
קטגוריה
זמן עד לניתוק
150 ms
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
220 mOhms
סדרה
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
900 mOhms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
מתח - מקס'
30V
גודל / מידה
אורך 0.127‏ אינץ' x‏ רוחב 0.102‏ אינץ' (3.22 מ"מ x‏ 2.58‏ מ"מ)
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
500 mA
זרם - ניתוק (It)
1 A
סוכנות הרשאות
cURus, TUV
זרם - מקס'
40 A