15KPA18A-HRA זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
גיליון נתונים
דומים
גיליון נתונים
30.9V מלחץ 488.7A Ipp TVS – דיודות חור מעבר P600
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
15KPA18A-HRA
מק"ט מוצר של DigiKey
15KPA18A-HRA-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
15KPA18A-HRA
תיאור
TVS DIODE 18VWM 30.9VC P600
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
488.7A
יצרן
הספק - מתקף שיא
15000W (15kW)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
יישומים
שימוש כללי
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TA)
מארז‏ / תיבה
P600‏, אקסיאלי
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
18V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
20.11V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
30.9V