16R900GMR אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
ישירים
Eaton - Electronics Division
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 16V 9 A Ih חור מעבר רדיאלי, דיסק
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
Building Automation – Protect/Sense/Control
Basics of NTC and PTC Thermistors - Another Teaching Moment
16R900GMR
מק"ט מוצר של DigiKey
18-16R900GMRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
18-16R900GMRTB-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
16R900GMR
תיאור
PTC RESET FUSE 16V 9A RADIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זמן עד לניתוק
5.5 s
יצרן
Littelfuse Inc.
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
4.7 mOhms
סדרה
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
13.5 mOhms
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
סרט + תיבה ‏(TB)‏
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
חור מעבר
סוג
פולימרי
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, דיסק
מתח - מקס'
16V
גודל / מידה
אורך 0.551‏ אינץ' x‏ רוחב 0.118‏ אינץ' (14.00 מ"מ x‏ 3.00‏ מ"מ)
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
9 A
גובה - מקובע (מרבי)
0.854‏ אינץ' (21.70‏ מ"מ)
זרם - ניתוק (It)
15.3 A
ריווח מוליכים
זרם - מקס'
100 A