1812L010/60DR
מק"ט מוצר של DigiKey
F4244TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
F4244CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
F4244DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
1812L010/60DR
תיאור
PTC RESET FUSE 60V 100MA 1812
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 60V 100 mA Ih הרכבה משטחית 1812 (4532 מטרי), קעור
קטגוריה
זמן עד לניתוק
1.5 s
יצרן
Littelfuse Inc.
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
1.6 Ohms
סדרה
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
15 Ohms
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
פולימרי
מארז‏ / תיבה
1812 (4532 מטרי), קעור
מתח - מקס'
60V
גודל / מידה
אורך 0.179‏ אינץ' x‏ רוחב 0.128‏ אינץ' (4.55 מ"מ x‏ 3.24‏ מ"מ)
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
100 mA
עובי (מרבי)
0.049‏ אינץ' (1.25‏ מ"מ)
זרם - ניתוק (It)
300 mA
סוכנות הרשאות
cURus, TUV
זרם - מקס'
10 A