1812L050/60MR
מק"ט מוצר של DigiKey
F8132TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
F8132CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
F8132DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
1812L050/60MR
תיאור
PTC RESET FUSE 60V 500MA 1812
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 60V 500 mA Ih הרכבה משטחית 1812 (4532 מטרי), קעור
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
1812L050/60MR דגמים
קטגוריה
זרם - מקס'
10 A
יצרן
Littelfuse Inc.
זמן עד לניתוק
150 ms
סדרה
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
150 mOhms
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
1 Ohms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
מתח - מקס'
60V
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
500 mA
זרם - ניתוק (It)
1 A