1812L075/24DR
מק"ט מוצר של DigiKey
F3484TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
F3484CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
F3484DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
1812L075/24DR
תיאור
PTC RESET FUSE 24V 750MA 1812
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 24V 750 mA Ih הרכבה משטחית 1812 (4532 מטרי), קעור
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
1812L075/24DR דגמים
קטגוריה
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
110 mOhms
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
290 mOhms
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q200
מתח - מקס'
24V
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
750 mA
זרם - ניתוק (It)
1.5 A
עובי (מרבי)
0.061‏ אינץ' (1.55‏ מ"מ)
זרם - מקס'
100 A