1812L150/24MR
מק"ט מוצר של DigiKey
F3487TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
F3487CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
F3487DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
1812L150/24MR
תיאור
PTC RESET FUSE 24V 1.5A 1812
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 24V 1.5 A Ih הרכבה משטחית 1812 (4532 מטרי), קעור
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
1812L150/24MR דגמים
קטגוריה
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
40 mOhms
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
120 mOhms
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q200
מתח - מקס'
24V
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
1.5 A
זרם - ניתוק (It)
3 A
עובי (מרבי)
0.071‏ אינץ' (1.80‏ מ"מ)
זרם - מקס'
20 A