20KPA300CA
מק"ט מוצר של DigiKey
F10832TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
F10832CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
20KPA300CA
תיאור
TVS DIODE 300VWM 483VC P600
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
483V מלחץ41.8A Ipp TVS – דיודות חור מעבר P600
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
20KPA300CA דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
41.8A
יצרן
הספק - מתקף שיא
20000W (20kW)
סדרה
הגנת קווי כוח
לא
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
יישומים
שימוש כללי
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
סוג
זנר (Zener)
סוג ההרכבה
חור מעבר
ערוצים דו-כיווניים
1
מארז‏ / תיבה
P600‏, אקסיאלי
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
300V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
335.1V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
483V