250S130VZR
מק"ט מוצר של DigiKey
F3778TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
F3778CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
F3778DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
250S130VZR
תיאור
PTC RESET FUSE 60V 130MA 2SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס (60V (250V Int 130 mA Ih הרכבה משטחית 2-SMD
קטגוריה
זמן עד לניתוק
2 s
יצרן
Littelfuse Inc.
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
4 Ohms
סדרה
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
20 Ohms
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
פולימרי
מארז‏ / תיבה
2-SMD
מתח - מקס'
(60V (250V Int
גודל / מידה
אורך 0.240‏ אינץ' x‏ רוחב 0.272‏ אינץ' (6.10 מ"מ x‏ 6.90‏ מ"מ)
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
130 mA
עובי (מרבי)
0.126‏ אינץ' (3.20‏ מ"מ)
זרם - ניתוק (It)
260 mA
סוכנות הרשאות
cURus, TUV
זרם - מקס'
3 A