2920L260/33DR
מק"ט מוצר של DigiKey
18-2920L260/33DRTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
18-2920L260/33DRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
18-2920L260/33DRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
2920L260/33DR
תיאור
POLYSWITCH RESETTABLE PPTC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 33V 2.6 A Ih הרכבה משטחית 2920 (7351 מטרי)‏, קעור
קטגוריה
זמן עד לניתוק
15 s
יצרן
Littelfuse Inc.
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
20 mOhms
סדרה
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
75 mOhms
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
פולימרי
מארז‏ / תיבה
2920 (7351 מטרי)‏, קעור
מתח - מקס'
33V
גודל / מידה
אורך 0.290‏ אינץ' x‏ רוחב 0.202‏ אינץ' (7.36 מ"מ x‏ 5.12‏ מ"מ)
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
2.6 A
עובי (מרבי)
0.071‏ אינץ' (1.80‏ מ"מ)
זרם - ניתוק (It)
5 A
סוכנות הרשאות
cURus
זרם - מקס'
40 A