3.0SMCJ36A
מק"ט מוצר של DigiKey
18-3.0SMCJ36ATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
18-3.0SMCJ36ACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
18-3.0SMCJ36ADKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
3.0SMCJ36A
תיאור
TVS DIODE 36VWM 58.1VC DO214AB
תיאור מפורט
58.1V מלחץ51.6A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMCJ)‎
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
51.6A
יצרן
הספק - מתקף שיא
3000W (3kW)
סדרה
יישומים
טלקום
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
36V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
40V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
58.1V