30KPA43CA
מק"ט מוצר של DigiKey
30KPA43CATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
30KPA43CACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
30KPA43CA
תיאור
TVS DIODE 43VWM 73VC P600
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
73V מלחץ415.1A Ipp TVS – דיודות חור מעבר P600
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
30KPA43CA דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
415.1A
יצרן
הספק - מתקף שיא
30000W (30kW)
סדרה
הגנת קווי כוח
לא
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
יישומים
שימוש כללי
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
סוג
זנר (Zener)
סוג ההרכבה
חור מעבר
ערוצים דו-כיווניים
1
מארז‏ / תיבה
P600‏, אקסיאלי
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
43V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
48V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
73V