30KPA48A
מק"ט מוצר של DigiKey
30KPA48ATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
30KPA48ACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
30KPA48A
תיאור
TVS DIODE 48VWM 81.6VC P600
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
81.6V מלחץ371.3A Ipp TVS – דיודות חור מעבר P600
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
30KPA48A דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
371.3A
יצרן
הספק - מתקף שיא
30000W (30kW)
סדרה
הגנת קווי כוח
לא
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
יישומים
שימוש כללי
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
סוג
זנר (Zener)
סוג ההרכבה
חור מעבר
ערוצים חד-כיווניים
1
מארז‏ / תיבה
P600‏, אקסיאלי
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
48V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
53.6V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
81.6V