30R110UPR
מק"ט מוצר של DigiKey
F1978CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
F1978TB-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
30R110UPR
תיאור
PTC RESET FUSE 30V 1.1A RADIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 30V 1.1 A Ih חור מעבר רדיאלי, דיסק
קטגוריה
זמן עד לניתוק
6.6 s
יצרן
Littelfuse Inc.
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
50 mOhms
סדרה
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
170 mOhms
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
סרט + תיבה ‏(TB)‏
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
חור מעבר
סוג
פולימרי
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, דיסק
מתח - מקס'
30V
גודל / מידה
אורך 0.291‏ אינץ' x‏ רוחב 0.118‏ אינץ' (7.40 מ"מ x‏ 3.00‏ מ"מ)
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
1.1 A
גובה - מקובע (מרבי)
0.559‏ אינץ' (14.20‏ מ"מ)
זרם - ניתוק (It)
2.2 A
ריווח מוליכים
0.201‏ אינץ' (5.10‏ מ"מ)
זרם - מקס'
40 A