30R500UMR
מק"ט מוצר של DigiKey
F1985CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
F1985TB-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
30R500UMR
תיאור
PTC RESET FUSE 30V 5A RADIAL
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 30V 5 A Ih חור מעבר רדיאלי, דיסק
קטגוריה
זמן עד לניתוק
14.5 s
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
10 mOhms
סדרה
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
50 mOhms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
מתח - מקס'
30V
גודל / מידה
אורך 0.551‏ אינץ' x‏ רוחב 0.118‏ אינץ' (14.00 מ"מ x‏ 3.00‏ מ"מ)
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
5 A
גובה - מקובע (מרבי)
1.008‏ אינץ' (25.60‏ מ"מ)
זרם - ניתוק (It)
10 A
ריווח מוליכים
0.402‏ אינץ' (10.20‏ מ"מ)
זרם - מקס'
40 A