30R500UMR | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | PTC RESET FUSE 30V 5A RADIAL |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 17 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 30V 5 A Ih חור מעבר רדיאלי, דיסק |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | זמן עד לניתוק 14.5 s |
יצרן Littelfuse Inc. | התנגדות - התחלתית (Ri) (Min) 10 mOhms |
סדרה | התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס') 50 mOhms |
אריזה סרט חתוך (CT) סרט + תיבה (TB) | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 85°C |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה חור מעבר |
סוג פולימרי | מארז / תיבה רדיאלי, דיסק |
מתח - מקס' 30V | גודל / מידה אורך 0.551 אינץ' x רוחב 0.118 אינץ' (14.00 מ"מ x 3.00 מ"מ) |
זרם - החזקה (Ih) (מקס') 5 A | גובה - מקובע (מרבי) 1.008 אינץ' (25.60 מ"מ) |
זרם - ניתוק (It) 10 A | ריווח מוליכים 0.402 אינץ' (10.20 מ"מ) |
זרם - מקס' 40 A | סוכנות הרשאות cURus, TUV |