30R900UMR
מק"ט מוצר של DigiKey
F5553CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
F5553TB-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
30R900UMR
תיאור
PTC RESET FUSE 30V 9A RADIAL
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 30V 9 A Ih חור מעבר רדיאלי, דיסק
קטגוריה
זמן עד לניתוק
20 s
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
5 mOhms
סדרה
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
20 mOhms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
מתח - מקס'
30V
גודל / מידה
אורך 0.950‏ אינץ' x‏ רוחב 0.120‏ אינץ' (24.10 מ"מ x‏ 3.00‏ מ"מ)
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
9 A
גובה - מקובע (מרבי)
1.244‏ אינץ' (31.60‏ מ"מ)
זרם - ניתוק (It)
18 A
ריווח מוליכים
0.402‏ אינץ' (10.20‏ מ"מ)
זרם - מקס'
40 A