5.0SMDJ26CA
מק"ט מוצר של DigiKey
F10852TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
F10852CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
F10852DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
5.0SMDJ26CA
תיאור
TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO214AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
42.1V מלחץ119A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMCJ)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
5.0SMDJ26CA דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
119A
יצרן
הספק - מתקף שיא
5000W (5kW)
סדרה
הגנת קווי כוח
כן
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
הרכבה משטחית
ערוצים דו-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
26V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
28.9V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
42.1V